Povrchové úpravy plus - návrat na hlavní nabídku Pokud se zde nezobrazuje flash animace, doinstalujte přehrávač flash animací.
 Hlavní stránka   O nás   Akce   Technické listy   Vzorníky   Kontakty   Obchodní podmínky   Partneři   Nákupní košík 
   Detail produktu

WOCA - Exteriérový olej, olej na dřevěné terasy

WOCA exteriéry    Návrat na předchozí kategorii produktů

Exteriérový olej je určen k finálnímu ošetření a údržbě venkovních dřevěných podlah (teras). Tato olejová emulze vytváří silně vodoodpudivý povrch, zajišťující odolnost povrchu dřeva vůči ulpívání nečistot a negativnímu působení vlhkosti. Vyplnění pórů povrchu dřeva olejem, umocňuje estetický dojem tohoto klasického materiálu (prokresluje texturu dřeva) a činí jej uživatelsky velmi příjemným („omak“). Dřevo i nadále dýchá, tzn. vlhkost ve formě par může pronikat skrz ochranný film (podporuje rozměrovou stálost dřeva a omezuje praskání). Dodává se v několika přírodních odstínech. Všechny varianty (včetně „Natural“) disponují UV-ochranou.

Olej je standardně k dispozici v plechových obalech o objemu 2,5 l v provedení „Natural“ (bez barevných pigmentů), dále pak v odstínech: Bílý, Teak, Bangkirai, Larch (modřín), černý, anthrazit, americký ořech, šedý a červeno-hnědý.


Doporučujeme Vám NOVINKU 2014:

UV-ochranný olej pro dřevěné venkovní terasy a schody PLUS UV terasový olej T-60


Balení produktu WOCA - Exteriérový olej, olej na dřevěné terasy
Technický list produktu WOCA - Exteriérový olej, olej na dřevěné terasy Galerie produktu WOCA - Exteriérový olej, olej na dřevěné terasy

Diskuze (0)
K tomuto produktu zatím nebyl vložen příspěvek. Buďte první.

Odeslat nový příspěvek
Jméno
Pro odeslání příspěvku zadej číslovkou součet čísel uvedených níže
prvni  druha
 
Předmět
Podlahy - úprava, čištění, údržba  Venkovní dřevo - oleje a vosky  Interiérové barvy - stěny, stropy  Průmyslové barvy a nátěry  Stříkací pistole a zařízení  Nátěry střech a opláštění budov 
Copyrigth Povrchové úpravy plus s.r.o 2007
Stránky vytvořil : Tomáš Nagy