Povrchové úpravy plus - návrat na hlavní nabídku Pokud se zde nezobrazuje flash animace, doinstalujte přehrávač flash animací.
 Hlavní stránka   O nás   Akce   Technické listy   Vzorníky   Kontakty   Obchodní podmínky   Partneři   Nákupní košík 
O nás


Společnost Povrchové úpravy Plus, s.r.o. byla založena v roce 2003, jako specializovaný prodejce nátěrových hmot pro povrchové úpravy, brusiva, lakýrnického nářadí a stříkací techniky. Zaměřili jsme se na profesionální povrchové úpravy dřeva, těžkou antikorozní ochranu kovových výrobků a dekorativní nátěrové systémy ve stavebnictví. Vše podtrhuje kompletní poradenský servis, v jehož rámci nabízíme odborné konzultace v kovoprůmyslu a dřevoprůmyslu, pořádáme prezentace stříkací techniky a školení malířských technik.

Již od svého vzniku se naše společnost v oblasti propagace a prodeje nátěrových hmot orientovala na technicky a chemicky vyspělé výrobky renomovaných zahraničních výrobců, protože hlavním kritériem námi prodávaných povrchových úprav je vysoká kvalita povrchu (odolnost, estetika, životnost).

Protože známe vysoké cenové nároky zahraničních dodavatelů nátěrových hmot, dovedeme expertně posoudit jejich kvalitu a chápeme cenovou realitu, v níž musí české lakýrnické firmy plnit požadavky svých zákazníků, rozhodli jsme se pro zcela originální řešení – VYVINOUT NOVOU GENERACI ŠPIČKOVÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT RYZE ČESKÉHO VÝROBCE.

Díky tomuto rozhodnutí jsme stáli u zrodu vývoje KVALITATIVNĚ UNIKÁTNÍ ŘADY ČESKÝCH NÁTĚROVÝCH HMOT. V roce 2014 jsme tak ve spolupráci s renomovanou českou společností COLOR SPECTRUM, a.s. uvedli na trh novou řadu výrobků pro profesionální použití pod značkou PLUS.

Barvy PLUS jsou vyvinuty na základě těch nejnovějších technických poznatků a z nejkvalitnějších, na tuzemském i zahraničním trhu dostupných komponent. Svými vlastnostmi jsou barvy PLUS zcela srovnatelné s nejvyspělejšími výrobky renomovaných zahraničních značek a v řadě podstatných parametrů je zcela překonávají.

Označení "PLUS" tak vyjadřuje reálnou schopnost našich barev přinášet svému uživateli ŠPIČKOVOU KVALITU A GARANCI dokonalého výsledku za mnohem menších nákladů než bylo doposud možné. A to je vždy PLUS pro dodavatele i jeho zákazníka.

Naším záměrem je poskytnout českému spotřebiteli kvalitní, tedy vysoce funkční českou nátěrovou hmotu a precizní servis s ní spojený, to vše za příznivou cenu.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

 Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce   Logo výrobce 
Podlahy - úprava, čištění, údržba  Venkovní dřevo - oleje a vosky  Interiérové barvy - stěny, stropy  Průmyslové barvy a nátěry  Stříkací pistole a zařízení  Nátěry střech a opláštění budov 
Copyrigth Povrchové úpravy plus s.r.o 2007
Stránky vytvořil : Tomáš Nagy